Medifum Group OÜ

Medifum Group OÜ ir 30.11.2020. dibināts strauji augošs uzņēmums, kas specializējas vairumtirdzniecībā un importā Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Somijā. Mēs apgādājam lielākās aptiekas, slimnīcas un rūpniecības nozares ar augstas kvalitātes individuālajiem aizsardzības līdzekļiem un labsajūtas produktiem. Mēs esam atzīts lielo uzņēmumu partneris, kas nodrošina tos ar uzticamiem individuālās aizsardzības līdzekļiem.

Mūsu piedāvājumā ir tādi labi pazīstami zīmoli kā Biaks, Maternea, Bebble, Alltest, Maxter, Flowflex, Party Bugs un daudzi citi. Taču mūsu apņemšanās sniedzas tālāk par uzņēmējdarbību: mēs aktīvi piedalāmies labdarībā un atbalstām Igaunijas dabu sadarbībā ar jaunuzņēmumu makeitneutral.

Medifum Group OÜ Igaunijas tirgū ir kvalitātes un atbildības sinonīms. Mēs ceram uz sadarbību ar jums!

Kāpēc sākt strādāt ar mums?

Mēs importējam un pārstāvam tikai augstas kvalitātes apstiprinātus produktus, kurus paši esam pārbaudījuši.

Mēs katru dienu strādājam, lai nodrošinātu, ka atbildes uz visām klientu problēmām un jautājumiem tiek sniegtas pēc iespējas ātrāk. Esam apkalpojuši vairāk nekā 80 000 klientu, un atsauksmes vienmēr ir bijušas pozitīvas.

Mēs pienācīgi pārbaudām mūsu produktu dokumentus un sertifikātus un vienmēr apstiprinām produkta piemērotību tirgum, pirms to laižam pārdošanā. Mums ir plaša pieredze medicīnas, tīrīšanas līdzekļu, kosmētikas un citu produktu importēšanā/ražošanā, un mēs pastāvīgi sekojam līdzi mainīgajiem tiesību aktiem.

Vajadzības gadījumā mēs palīdzam saviem dīleriem, partneriem ar reklāmas materiāliem un sniedzam palīdzību ar jautājumiem, kas jums var rasties, lietojot iekārtas.

Mēs arī palīdzam partneriem ar tehnisko saskarni ar POS sistēmām vai API.

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu produktu tālākpārdošanu vai vēlaties kļūt par piegādātāju/partneri, lūdzu, rakstiet mums uz info@rattasepp.ee, un mēs drīz ar jums sazināsimies.

Karjera

Ja jūs interesē darbs Medifum Group OÜ, lūdzu, sūtiet savu pieteikumu ar CV uz info@rattasepp.ee.

Mans grozs
Vēlmju saraksts
Nesen skatīts
Kategorijas