Medifum.ee e-veikalu pārvalda Medifum Group OÜ. Šīs vietnes mērķis ir reklamēt un pārdot dažādus produktus un ar tiem saistītus piederumus.

Mēs apstrādājam personas datus saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR, ES 2016/679) un Igaunijas Republikas tiesību aktiem. Mūsu konfidencialitātes politikā ir izskaidrots, kā un kāpēc mēs vācam un apstrādājam personas datus.

Kādus personas datus mēs vācam?

Apmeklējot tīmekļa vietni, netiek vākti nekādi personas dati. Jums ir iespēja brīvprātīgi sniegt personisko informāciju, piesakoties uz adresātu sarakstu vai veicot pasūtījumu. Jums tiks uzdoti šādi jautājumi:

 • nosaukums
 • e-pasta adrese
 • tālruņa numurs

Kāpēc mēs vācam un apstrādājam personas datus?

Mēs vācam un apstrādājam personas datus šādiem nolūkiem:

 • lai nosūtītu atbildes uz jūsu jautājumiem.
 • sūtīt jaunumus
 • lai izpildītu pasūtījumus, kurus esat mums iesniedzis.

Sīkfaili un pikseļi

Sīkfails ir neliela teksta datne, kas tiek saglabāta lietotāja ierīcē, kad viņš apmeklē tīmekļa vietni, un ļauj atcerēties lietotāja preferences, piemēram, fonta lielumu, valodu, informāciju par ierīci, apmeklējumu statistiku utt.

Visas pārlūkprogrammas pēc noklusējuma ir iestatītas pieņemt sīkfailus, taču pārlūkprogrammas iestatījumus parasti var mainīt, lai pilnībā atteiktos no sīkfailiem, bloķētu trešo pušu sīkfailus vai informētu lietotāju par katru nosūtīto sīkfailu.

Šī vietne uz jūsu datoriem un mobilajām ierīcēm nosūta nelielas datnes (“sīkfailus”), kas ir nepieciešamas, lai šī vietne varētu darboties un apkopot anonīmus tīmekļa analīzes datus.

Pikseļu tagi ir nelieli tīmekļa vietnes koda fragmenti, kas ļauj tīmekļa vietnēm nolasīt un ievietot sīkfailus. Tie tiek aktivizēti, kad lietotājs atver e-pasta vēstuli vai piesakās tīmekļa vietnē, kas pēc tam lejupielādē trešo pušu sīkfailus vai reģistrē, ka lietotājs ir atvēris e-pasta vēstuli.

 • Mēs apkopojam un analizējam anonīmus tiešsaistes statistikas datus par to, kā lietotāji pārvietojas tīmekļa vietnē. Mēs to darām, izmantojot Google Analytics programmatūru, kas datus apstrādā anonīmi un nevāc un neapstrādā personas datus.
 • Mēs apkopojam un analizējam anonīmus tiešsaistes statistikas datus par to, kā lietotāji izmanto tīmekļa vietni. Mēs to darām, izmantojot Hotjar programmatūru, kas datus apstrādā anonīmi. Tas uzlabo vietnes lietojamību.
 • medifum.ee ir pievienojis Facebook pikseļa kodu, un, ja vairs nevēlaties redzēt šo vietņu reklāmas Facebook, varat tās atspējot šeit: https://www.facebook.com/ads/preferences, dzēšot “Reklāmdevēji, ar kuriem esat sazinājies” no medifum izvēlnes.
 • Adroll partneri, piemēram, mūsu Medifum Group LLC, izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfaili satura un reklāmu personalizēšanai, sociālo mediju funkcijām un datplūsmas analīzei. “Reklāma” jeb “reklāma”, kā arī “mērķauditorija” jeb “personalizācija” – tie ir galvenie elementi, kas tiek izmantoti, lai iegūtu lietotāja datus, tāpēc mēs vēlamies pārliecināties, ka jūs kā lietotājs to skaidri zināt. Adroll konfidencialitātes politika (https://www.adrollgroup.com/privacy).

Kam tiek pārsūtīti dati?

Medifum Group OÜ nenodod klientu datus ārpus Eiropas (ES) ekonomiskās zonas. Mēs uzskatīsim jūsu personisko informāciju par konfidenciālu un nenodosim to nevienai citai personai. Sabiedrība nosūtīs informāciju par maksājumiem personai, kas ir pilnvarota (jur) apstrādāt datus, proti, Montonio UAB.

Personas datu nosūtīšana ārpus ES

Mēs nenododam jūsu personas datus ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ).

Datu drošība

Mēs strādājam, lai aizsargātu jūsu informāciju no nesankcionētas piekļuves vai nesankcionētām izmaiņām, izpaušanas vai pārkāpumiem.

Lai nodrošinātu jūsu datu drošību, mēs veicam šādus pasākumus:

 • Mēs uzskatām visus personas datus par konfidenciāliem.
 • Mēs izmantojam tikai šifrētus pakalpojumus, izmantojot SSL.
 • Mēs ierobežojam piekļuvi personas datiem, piešķirot piekļuvi tikai tiem darbiniekiem un līgumdarbiniekiem, kuriem šī informācija ir nepieciešama, lai to apstrādātu, uz kuriem attiecas stingras līgumā noteiktās konfidencialitātes saistības un kuriem var tikt piemērotas sankcijas vai izbeigts līgums, ja viņi neievēro šīs saistības.
 • Lai nodrošinātu drošāku piekļuves kontroli, personas datus galvenokārt glabājam nevis papīra formātā, bet gan digitālā formātā.
 • Repozitoriju aizsargā nepieciešamie IT tehniskie un organizatoriskie drošības pasākumi.

Lai gan mēs saņemtajai personiskajai informācijai piemērojam stingrus drošības noteikumus, jāņem vērā, ka internets nekad nav pilnībā drošs un mēs nevaram garantēt jebkuras jūsu mums nosūtītās informācijas drošību. Nosūtīto datu drošība vienmēr ir uz jūsu paša risku.

Kādas tiesības jums ir un kā jūs varat tās izmantot?

Ja esat piekritis savu personas datu vākšanai, apstrādei un izmantošanai noteiktos veidos, jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā nākotnē.

Saskaņā ar spēkā esošajiem datu aizsardzības tiesību aktiem jums ir tiesības:

 • Pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem.
 • Pieprasīt savu personas datu labošanu.
 • Pieprasīt savu personas datu dzēšanu.
 • Pieprasīt savu personas datu apstrādes ierobežošanu.
 • Pieprasīt savu personas datu pārsūtīšanu.
 • pieprasīt atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei.
 • iebilst pret automatizētu lēmumu pieņemšanu (tostarp profilēšanu).

Pieteikumā jābūt iespējai unikāli identificēt jūsu identitāti. Lai izmantotu savas tiesības un iesniegtu pieprasījumu, lūdzu, sazinieties ar mums, kā norādīts sadaļā (“Sazinieties ar mums”).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs varat pieprasīt savu personas datu dzēšanu, apstrādes ierobežošanu vai citus pasākumus tikai tad, ja tam ir likumīgs pamats un saskaņā ar datu aizsardzības tiesību aktiem.

Sūdzības gadījumā jums ir tiesības iesniegt sūdzību kompetentajai datu aizsardzības iestādei. Mēs sadarbojamies ar attiecīgajām regulatīvajām iestādēm, tostarp vietējām datu aizsardzības iestādēm, lai atrisinātu sūdzības par personas datu pārsūtīšanu.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?

Jūsu personas dati tiks glabāti tik ilgi, cik nepieciešams, lai sniegtu jums pieprasītos pakalpojumus. Ja personas dati nav izmantoti trīs gadus pēc kārtas, mēs dzēsīsim jūsu personas datus vai padarīsim jūsu personas datus anonīmus, ja vien netiek piemērotas obligātās glabāšanas prasības.

Anonimizētā veidā savāktie dati tiek glabāti neierobežotu laiku.

Konfidencialitātes politikas noteikumi un nosacījumi un izmaiņas

Izmantojot šo vietni, jūs esat izlasījis un piekritis šiem noteikumiem un nosacījumiem.

Mūsu konfidencialitātes politika laiku pa laikam var mainīties. Mēs neatkāpsimies no jūsu tiesībām saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku bez jūsu skaidras piekrišanas. Mēs šajā lapā publicēsim paziņojumu par jebkādām izmaiņām konfidencialitātes politikā un sniegsim precīzāku paziņojumu, ja tiks veiktas būtiskas izmaiņas.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu pa tālruni (+372) 5306 2253 vai sūtiet e-pastu uz info@rattasepp.ee . Spiediet šeit, lai iegūtu vairāk informācijas un kontaktus!

Mans grozs
Vēlmju saraksts
Nesen skatīts
Kategorijas