Biežāk uzdotie jautājumi

Šajā lapā jūs atradīsiet atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja jums joprojām ir jautājumi par mūsu produktiem vai pakalpojumiem pēc BUJ izlasīšanas, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu. Kontaktus var atrast šeit!

Atnāca pasūtījums, bet dažas lietas pietrūkst?

Iespējams, ka produkti tika nosūtīti vairākos sūtījumos, un otrais sūtījums tiks paņemts pēc kāda laika. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu!

Cik maksā transports?

Produktu transportēšanas izmaksas ir atkarīgas no produktu svara un paku skaita. Precīza cena būs redzama iepirkumu grozā.

Vai mēs esam uzticams e-veikals?

Detailers.lv ir daļa no Detailers Baltic OÜ e-veikalu tīkla. Pateicoties tam, e-veikals ir drošs, uzņēmums ir uzticams, un jūs varat būt pārliecināti, ka, pērkot no mums, jūs nezaudēsiet savu naudu.

Cik ātri manas preces ieradīsies?

Kopumā precīzs piegādes laiks interneta veikalā detailers.lv norādīts preces aprakstā.

Tālu prom ir mans sūtījums?

Ja piegādes laiks ir pagājis vai jūs vienkārši interesē pasūtījuma statuss, droši sazinieties ar mums pa tālruni info@detailers.ee vai, ja jums ir steidzami jautājumi, zvaniet pa tālruni (+372) 53062253.

Aizsūtīju e-pastu, bet vēl neesmu saņēmis atbildi?

Mēs parasti atbildam uz e-pastiem pēc iespējas ātrāk darba dienās, bet steidzamu jautājumu gadījumā ir pieejams 24/7 klientu atbalsts pa tālruni (+372) 5306 2263.

Vai jums ir preces uz vietas un vai jūs varat tās paņemt?

Ne visi produkti ir pieejami mūsu birojā kā noliktavas produkti, bet mēs varam izsniegt preces no biroja, ja jums tas ir nepieciešams.

Ja pasūtītā prece man neder?

Nelietotas preces atgriešana detailers.ee e-veikalā klientiem vienmēr ir bez maksas! Ja preces jums kāda iemesla dēļ nav piemērotas, lūdzu, aizpildiet atteikuma pieteikumu, kuru var atrast šeit!

Es gribu vienu produktu, bet pārdošanā ir tikai komplekts.

Ja preci mūsu e-veikalā nevar atrast atsevišķi, tad šajā gadījumā tas ir produktu komplekts un mēs nevaram tos pasūtīt individuāli.

Mans grozs
Vēlmju saraksts
Nesen skatīts
Kategorijas